Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.

Masowe przypisywanie produktów do porównywarek

MX452
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz w szybki sposób zarządzać produktami na ceneo, okazje lub dowolną inną porównywarkę? Skorzystaj z naszego dodatku i oszczędź swój czas!

Moduł wyświetla w panelu dodatkową akcję umożliwiającą masowe przypisanie produktów na liście do ceneo, okazje lub innej porównywarki cen. W ten sposób możesz przy pomocy kilku kliknięć skonfigurować produkty pod kątem tych serwisów.
ceneo_okazje_shoper
Oprócz tego na samej liście produktów znajdują się dodatkowe kolumny w tabeli z szybkimi przełącznikami, które pozwalają za pomocą jednego kliknięcia włączyć lub wyłączyć produkt z porównywarki. Pod przyciskiem umieszczona jest data i godzina ostatniej zmiany stanu.
ceneo_okazje_shoper
Czy dodatek domyślnie włączy produkty w ceneo, czy odwrotnie?

Domyślnie dodatek wyłącza wszystkie produkty dostępne w ceneo lub innej dowolnej porównywarce. Jeśli chcesz aby wszystkie produkty w sklepie były domyślnie włączone, poinformuj nas o tym przed przystąpieniem do realizacji.

W ramach wdrożenia podpinamy dodatek pod 3 dowolne porównywarki. Jeśli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z nami.

W ramach produktu otrzymasz:

  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Integracja z dowolną porównywarką zintegrowaną z Shoperem
  • Pomoc techniczna
  • 12 miesięczna gwarancja
770,00 zł
947,10 zł 947.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl