Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.

Konfigurowalne bannery

Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

W standardzie, Shoper umożliwia ustawienie jednego zestawu bannerów dla wszystkich podstron razem, jednak co w wypadku, kiedy zechcesz, aby każda kategoria z osobna była reprezentowana poprzez inny? W takim wypadku mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Modyfikacja umożliwia ustawienie niezależnych bannerów dla każdej podstrony w sklepie. Edycja jest prosta i intuicyjna, odbywa się poprzez dodanie slidera w panelu administracyjnym, a następnie przypisanie go do odpowiedniej kategorii za pomocą pliku csv, który z powodzeniem można edytować za pomocą dowolnego arkusza kalkulacyjnego (np: Microsoft Excell, Libre Office Calc) lub edytora tekstowego (np: Notatnik).
  • Wygodna edycja sliderów poprzez panel administracyjny
  • Prosty sposób przypisania slajdu do kategorii/podstrony poprzez edycję pliku CSV
  • Trywialna struktura pliku CSV: ID Slidera - ID Kategorii/nazwa Kategorii
570,00 zł
701,10 zł 701.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
img Bezpieczna aktualizacja
Oznacza to, że po instalacji tego dodatku będziesz mógł nadal aktualizować swoje oprogramowanie bez ryzyka utraty kompatybilności.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl