img
  • FLASHSALE
Licznik kwoty do darmowej wysyłki
185,25 zł 247,00 zł
DO NATĘPNEJ PROMOCJI FLASHSALE POZOSTAŁO:
0Godz0Min0Sek
?
FLASHSALE - co to jest?
W pełni automatyczna modyfikacja ustawiająca wybrane produkty do szybkiej kilkugodzinnej promocji
Jesteś zainteresowany? Kliknij.
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł

Jak zacząć sprzedawać w internecie?

Handel internetowy to w ostatnich latach bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź gospodarki. W Polsce w roku 2009 rynek internetowy szacowano na ok. 35mld zł, w 2015 roku kwota ta wzrosła aż do 77mld zł i nic nie wskazuje na to, aby trend wzrostu został zatrzymany. Rozwój technologii internetowych, łatwość dokonywania transakcji drogą elektroniczną oraz sama powszechność internetu sprawia, że coraz więcej użytkowników kupuje online.

Aby założyć swój sklep internetowy, potrzebujesz miejsca na serwerze oraz oprogramowania. Jeśli chcesz wyróżnić swój sklep na tle konkurencji będziesz potrzebował także profesjonalnej grafiki.

Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, mamy duże doświadczenie w realizowaniu nawet najbardziej wymagających zadań, z nami rozpoczniesz swoją działalność bez obaw.

Serwer

W zależności od Twoich potrzeb będziesz potrzebował mniej lub bardziej wydajnego rozwiązania. Oferujemy wydajne serwery VPS a dla najbardziej wymagających klientów serwery dedykowane.

Oprogramowanie

Zanim rozpoczniesz swój e-biznes i zaczniesz zarabiać, musisz zdecydować z jakiego oprogramowania będzie korzystała Twoja firma. Na polskim rynku znajdziemy całą gamę dostępnego oprogramowania sklepów. Możesz zdecydować się na komercyjne rozwiązanie takie jak Shoper czy Sote lub darmowe takie jak Magento, PrestaShop. Komercyjne rozwiązania mają tą przewagę, że kupując licencję otrzymujesz także wsprarcie techniczne. W razie problemów ze sklepem firma będąca producentem oprogramowania w profesjonalny sposób rozwiąże każdy problem. Darmowe rozwiązania mają swoje zalety, jednak brak wsparcia technicznego stawia duży znak zapytania.

Jeśli nadal nie wiesz jakie oprogramowanie będzie dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojej działalności.

Grafika sklepu

Sukces sprzedaży w dużej mierze zależy od profesjonalnej grafiki. Komercyjne oprogramowanie zawiera w sobie proste szablony tak aby można było już zacząć sprzedaż, jednak indywidualna, wyróżniająca się na tle konkurencji grafika przyciągnie więcej klientów i zwiększy Twoje zyski. Nasi specjaliści stworzą dla Ciebie profesjonalny projekt dopasowany do Twojej branży. Aby ułatwić Ci ocenę naszych możliwości zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami zapoznaj się z naszą ofertą.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl