Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.
Magento 2.0

Generator raportów stanów magazynowych

MX159
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Przejmij kontrolę nad stanami magazynowymi i już nigdy nie martw się o braki produktów w sklepie!

Narzędzie generuje codzienny raport stanów magazynowych. Produkty z odpowiednim stanem alarmowym są dodawane do tabeli z informacją o aktualnym stanie, następnie na wybrany przez Ciebie adres e-mail zostaje wysłana wiadomość z raportem. Kliknięcie w nazwę produktu przeniesie Cię od razu do panelu administracyjnego, aby oszczędzić Twój czas.

Shoper-licencja
Istnieje możliwość określenia własnego progu alarmowego, lub wysyłanie raportów jedynie z brakami magazynowymi. Możesz również określić konkretną godzinę wygenerowania i wysłania raportu.
Shoper-licencja
Dodatek świetnie sprawdza się w sklepach w któch wymagana jest kontrola stanów magazynowych. Informowanie o aktualnych brakach lub niskich stanach pozwala na wcześniejsze domówienie produktów z hurtowni i zapewnienie ciągłości sprzedaży. Moduł możemy rozbudować o dodatkowe funkcjonalności, jeśli takich potrzebujesz, skontaktuj się z nami.

W ramach produktu otrzymasz:

  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Podstawowa konfiguracja według Twoich wytycznych
  • Pomoc techniczna oraz gwarancja
420,00 zł
516,60 zł 516.60 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 14 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl