img
+48 506 944 985
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.

Dodatkowe pola na karcie produktu

MX18
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz zamieścić różne informacje na karcie produktu i niekoniecznie edytować po kolei każdy produkt? Teraz możesz dodać dowolną ilość dodatkowych sekcji tekstu, przypisać je do konkretnych produktów i edytować globalnie dla wszystkich przypisanych produktów.

Moduł zakłada umieszczenie dowolnej ilości dodatkowych sekcji (bloków) na karcie produktu. W tych wyznaczonych obszarach pojawi się zawartość stron informacyjnych przypisanych do slotów. Każdy slot ma globalną stronę informacyjną, która zaczyta się, jeśli produkt nie ma ustawień indywidualnych. Za pomocą dodatkowych atrybutów w sklepie, administrator może zdefiniować alternatywne strony informacyjne dla konkretnych bloków przy konkretnych produktach. W ten sposób możesz podzielić produkty na grupy i w każdej umieścić inne informacje, nie tracąc możliwości globalnej edycji.

W ramach modułu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Dostosowanie do szaty graficznej
  • Pomoc techniczna z zakresu obsługi modułu
  • Wstępna konfiguracja
247,00 zł
303,81 zł 303.81 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
© Copyright 2020 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl