img
+48 506 944 985
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność

Optymalizacja PageSpeed Insights - Oferta specjalna - Black Friday

Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Wkrótce zaczną się największe wyprzedaże w roku z okazji BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY. Nie przegap takiej okazji, bądź gotowy na Black Friday! W ramach promocji Black Friday oferujemy Ci pakiet optymalizacji Pagespeed w specjalnej cenie!


Twoja strona ładuje się zbyt wolno? A może po prostu chcesz zwiększyć wynik Google PageSpeed Insights ze względów SEO? Ta usługa jest specjalnie dla Ciebie!

maxsotePage Speed Insights to ogólnodostępne narzędzie Google, które mierzy wydajność stron na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. Narzędzie to zwraca wynik w zakresie od 0 do 100 punktów. Im większy wynik, tym lepiej dla Ciebie. Ocena na poziomie 85/100 oznacza, że strona działa wydajnie. Narzędzie sprawdza stronę osobno w wersji mobilnej i desktopowej.

maxsote
Szybkość ładowania strony ma wpływ na wiele czynników, które sprawiają, że klienci chętniej pozostają i wracają do Twojej strony. Szybkość wczytywania strony ma również wpływ na pozycję w Google. Od dawna wiadomo, że PageSpeed Insights (PSI) ma wpływa na punktowanie stron w wyszukiwarkach. Celem przeprowadzanej przez nas optymalizacji jest osiągnięcie zadowalającego wyniku, który nie tylko przyspieszy działanie strony, ale także może spowodować wzrost pozycji Twojej strony w Google.
maxsote
Osiągnięcie poprawnego wyniku w narzędziu Google Pagespeed Insights z pewnością zwiększy Twoją konwersję. Zwiększona konwersja to większe dochody z zysków sprzedaży. Pozytywny wynik Pagespeed Insights jest wysoko punktowany przez algorytm pozycjonowania w przeglądarce Google i wyraźnie wpływa na SEO.Cena obejmuje maksymalnie 7 godzin pracy programisty nad optymalizacją.
UWAGA! Proces optymalizacji jest zróżnicowany i zależy od wielu czynników: oprogramowania, serwera, szaty graficznej, używanych narzędzi (np. analizy ruchu). Osiągnięcie zielonego wyniku nie zawsze jest możliwe bez widocznych zmian w serwisie. W wyjątkowych sytuacjach osiągnięcie zielonego wyniku może być nieosiągalne. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.
1 100,00 zł
1 353,00 zł 1353.00 brutto PLN
quantity szt.
Masz wątpliwości? Pytania?
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl